24.07.2019 – REPREZENTACE 7S A DUKLA

Dukla v Praze šestá

I přesto, že Dukla obsadila na pražském sedmičkovém turnaji poslední šesté místo, neudělala špatný dojem. O postup do semifinále přišla díky rozdílu položených pětek.

Skupina A - Hessens 7s (regionální německý výběr), Dukla (Česká republika), RDJ Tony's Pirates (mezinárodní výběr)

Utkání

Výsledek

Rozdíl skóre

Hessens 7s vs RDJ Tony's Pirates

27:19

+/- 8

Dukla 7s vs Hessens 7s

28:21

+/- 7

RDJ Tony's Pirates vs Dukla 7s

31:21

+/- 10

Tabulka skupiny A

Tým

Výhra

Remíza

Prohra

Body

Skóre

Položení

1. Hessens 7s

1

0

1

3

48:47 (+1)

2. RDJ Tony's Pirates

1

0

1

3

50:48 (+2)

3. Dukla 7s

1

0

1

3

49:52 (-3)

Dukla_Praha 7s_4.jpg

Skupina B - France Sevens Military (Francie), NRV 7s (regionální německý výběr), SA Prague Saffas (mezinárodní výběr)

Utkání

Výsledek

Rozdíl skóre

France Sevens Military vs NVR 7s

25:7

+/- 18

SA Prague Saffas vs France Sevens Military

0:33

+/- 33

NVR 7s vs SA Prague Saffas

33:0

+/- 33

Tabulka skupiny B

Tým

Výhra

Remíza

Prohra

Body

Skóre

Položení

1. France Sevens Military

2

0

0

6

58:7 (+51)

2. NRV 7s

1

0

1

3

40:25 (+15)

3. SA Prague Saffas

0

0

2

0

0:66 (-66)

Dukla_Praha 7s_1.jpg

Utkání o umístění

1. semifinále

RDJ Tony's Pirates vs France Sevens Military

7:31

+/- 24

2. semifinále

NVR 7s vs Hessens 7s

10:24

+/- 14

O 5. místo

SA Prague Saffas vs Dukla 7s

29:12

+/- 12

O 3. místo

NVR 7s vs RDJ Tony's Pirates

36:31

+/- 5

O 1. místo

France Sevens Military vs Hessens 7s

43:0

+/- 43

Celkové pořadí

  1. France Sevens Military
  2. Hessens 7s
  3. NVR 7s
  4. RDJ Tony's Pirates
  5. SA Prague Saffas
  6. Dukla 7s

Dukla_Praha 7s_3.jpg

Tým Dukly:
Jan Čížek (c) (RC Přelouč), Jakub Čížek (RC Přelouč), Albert Froněk (RC Praga Praha), Adam Koblic (RC Tatra Smíchov), Kryštof Kobián (RC Mountfield Říčany), Čestmír Řanda (RC Tatra Smíchov), Vojtěch Růžička (RC Mountfield Říčany), František Ševčík (RC Slavia Praha), Jakub Müller (RC Mountfield Říčany), Albert Suchopár (RC Mountfield Říčany), Antonie Kopecky (RC Tatra Smíchov)

RT: Jan Rohlík, Ondřej Mikeska, Michal Šaroch

Foto: Jan Čiverný

(AB)