16.08.2018 – MISTROVSTVÍ ČR 7S

Vítězem SÉRIE 7 je RC Tatra Smíchov

Ani v druhém turnaji SÉRIE 7, který se odehrál v neděli 12. srpna na hřišti v Brně Bystrci, nenašla Tatra Smíchov přemožitele v žádném utkání a odváží si z Brna jak pohár za vítěze turnaje BRNO 7, tak i druhý pohár pro celkového vítěze soutěže.


39066552_2019011558155686_8244984126118035456_o.jpg


Finálovým soupeřem Tatry byl opět brněnský Dragon stejně jako před týdnem v Přelouči. Dragon Brno si svou finálovou účastí také pojistil druhé místo v celkovém pořadí. Třetí místo v turnaji vybojovala Praga, které ve vyrovnaném souboji přehrála v samotném závěru Slavii Praha.

V celkovém pořadí SÉRIE 7 bylo na prvních dvou místech jasno ihned po turnaji. Celkové třetí místo v soutěži pak patří týmu RC Brno Bystrc, který měl stejný bodový zisk po obou turnajích s pražskou Pragou, ale díky lepšímu rozdílu celkového skóre si udržel konečné třetí místo v soutěži.


39023223_2019010911489084_513117247477121024_o.jpg

Výsledky II. turnaje SÉRIE7 muži - 12. srpna, Brno Bystrc

Týmy:
tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „A"prelouc_20.jpgRC Přeloučfehervar_20.jpgFehérvár Rugby Club
dragon_20-1.jpgRC Dragon Brnopraga_new_20-1.jpgRC Praga Prahatatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „B"
bystrc_logo_20.jpgRC Brno Bystrcrcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčanyslavia_20.jpgRC Slavia Praha
titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město n. Moravědragon_20-1.jpgRC Dragon Brno „B"


1/8 finále
  • Dragon A – Nové Město 34:7
  • Bystrc – Fehérvár 24:0
  • Přelouč – Dragon B 28:12
  • Praga – Tatra B 19:12
  • Říčany – Slavia 14:21
  • Tatra A - volný los
Tabulka poražených týmů z 1/8 finále
p. tým body +/-
1.rcrm_logo_2015_20.jpg RC Mountfield Říčany 1 -7
2.tatra_20.jpg
RC Tatra Smíchov „B" 1 -7
3.dragon_20-1.jpg RC Dragon Brno „B" 1 -16
4.fehervar_20.jpg Fehérvár Rugby Club 1 -24
5.titani_20-1.jpg RC Titáni Nové Město na Moravě 1 -27


Dva týmy s nejlepším rozdílem skóre postupují do 1/4 finále

1 bod za prohru

2 body za prohru v prodloužení

1/4 finále
  • Tatra A – Tatra B 41:7
  • Dragon A – Říčany 21:5
  • Bystrc – Slavia 5:19
  • Přelouč – Praga 14:42
o 9 - 11. místo
  • Dragon B – Fehérvár 22:17
  • Dragon B – Nové Město 22:19
  • Fehervár – Nové Město 31:7
Tabulka týmů o 9.-11. místo
p. tým V P R body +/-
1. dragon_20-1.jpgRC Dragon Brno 2 0 0 6 8
2. fehervar_20.jpgFehérvár Rugby Club 1 1 0 4 19
3. titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě 0 2 0 2 -27
1/2 finále o 5 - 8. místo
  • Tatra B – Říčany 10:31
  • Bystrc – Přelouč 26:17
1/2 finále CUP
  • Tatra A – Slavia 24:0
  • Dragon A – Praga 14:12

Utkání o umístění:

  • o 7. místo: Tatra B – Přelouč 26:12
  • o 5. místo: Říčany – Bystrc 14:33
  • o 3. místo: Slavia – Praga 19:21
  • o 1 místo: Tatra A – Dragon A 24:0
Pořadí turnaje:
p. tým body
1. tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „A" 12
2. dragon_20-1.jpgRC Dragon Brno 11
3. praga_new_20-1.jpgRC Praga Praha 10
4. slavia_20.jpgRC Slavia Praha 9
5. bystrc_logo_20.jpgRC Brno Bystrc 8
6. rcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany 7
7. tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „B" 6
8. prelouc_20.jpgRC Přelouč 5
9. dragon_20-1.jpgRC Dragon Brno „B" 4
10. fehervar_20.jpgFehérvár Rugby Club 3
11. titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě 2


Celková pořadí SÉRIE 7

p. tým I. II. body +/-
1. tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „A" 12 12 24 120
2. dragon_20-1.jpgRC Dragon Brno 11 11 22 1
3. bystrc_logo_20.jpgRC Brno Bystrc 10 8 18 115
4. praga_new_20-1.jpgRC Praga Praha 8 10 18 92
5. prelouc_20.jpgRC Přelouč 9 5 14 -47
6. slavia_20.jpgRC Slavia Praha 5 9 14 -82
7. rcrm_logo_2015_20.jpgRC Mountfield Říčany 6 7 13 -15
8. tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov „B" 3 6 9 -48
9. sparta_20.jpgRC Sparta Praha 7 0 7 -57
10. usti_logo_20.jpgRC Traitors Ústí nad Labem 4 0 4 15
11. dragon_20-1.jpgRC Dragon Brno „B" 0 4 4 -8
12. titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě 2 2 4 -184
13. fehervar_20.jpgFehérvár Rugby Club 0 3 3 -5


39102603_2019010261489149_2776735449656328192_o.jpg


(tk)