26.04.2018 – ČSRU INFORMUJE

Partnerství s LOM PRAHA TRADE


Novým partnerem Českého ragby se stala společnost LOM PRAHA TRADE, zabývající se zahraničním obchodem v leteckém průmyslu. K podpisu smlouvy došlo na tiskové konferenci, pořádané k mezinárodnímu utkání Mistroství Evropy Česko – Moldavsko 21. 4. na stadionu Markéta v Praze.

„Sportovní sponzoring pro nás není zcela novou aktivitou. Od našeho založení podporujeme menší kluby či sportovní události," uvádí Miroslav Hejna, člen představenstva LOM PRAHA TRADE. „Pro vstup do ragby při Armádním sportovním centru Dukla jsme se rozhodli především z důvodu úzkého napojení na Českou armádu. Naše společnost je 100% vlastněna státním podnikem LOM PRAHA, jehož zakladatelem je Ministerstvo obrany České republiky," upřesňuje Miroslav Hejna.

V souvislosti s partnerstvím získal LOM PRAHA TRADE široká reklamní práva na domácích utkáních národního týmu mužů v seriálech ME v roce 2018/19 a při všech domácích přátelských utkáních národního týmu mužů ČR organizovaných ČSRU v ČR. Tato práva zahrnují mimo jiné on-line prezentaci či použití loga a titulu „Partner ČSRU".

O společnosti LOM PRAHA TRADE a.s.:

Společnost LOM PRAHA TRADE je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností státního podniku LOM PRAHA působící v leteckém průmyslu od roku 2014. Společnost se zaměřuje na zahraniční obchod v oblasti údržby vrtulníků (draků) řady Mi, údržby motorů, reduktorů a jiných agregátů, na výcvik leteckého i pozemního personálu a zajišťování náhradních dílů pro údržbu vrtulníků a jejich agregátů.

Během své relativně krátké historie se společnosti povedlo vybudovat si významnou pozici v leteckém průmyslu a stát se vyrovnaným partnerem největších společností v tomto odvětví. Více o společnosti naleznete na www.lomtrade.cz.


Foto Anna Haitmanová

mch