20.11.2017 – REPREZENTACE U16

Česká reprezentace U16 odehrála přípravu s Maďarskem


Česká reprezentace do 16 let se v neděli 12. listopadu 2017 utkala s reprezentací Maďarska na hřišti v Brně Bystrci. Čeští hráči předváděli místy velmi pohledné ragby a tak několikrát sklidili zasloužený potlesk od diváků.

V tomto utkání chyběli reprezentaci hráči RC Sparta Praha, účastnící se tou dobou zahraničního utkání ve francouzském Auxerre. Utkání bylo součástí Česko-Maďarského poháru reprezentací U16. Odveta se odehraje na jaře v Maďarsku.

foto1.jpg

Česká republika U16 - Maďarsko U16 80:0 (42:0)

Reprezentovali:

Budík Jiří, Burian Daniel, Černohorský Patrik, Dupuy Samuel, Economou Nicolas, Fokt Adam, Formánek Matěj, Holík Tomáš, Honek Michael, Hřídel Michal, Jetmar Matyáš, Koblic Adam, Langr Marek, Mařan Jiří, Mašek David, Merta Antonín, Prachař Štěpán, Rada Ladislav, Ráž Matyáš, Šampalík Karel, Šimeček Jiří, Ullman Erik, Zuzaník Vilém

Realizační tým: Jan Selix, Michal Bielik

Reprezentace U16 již v této sezóně absolvovala 28. 10. jednodenní sraz širšího výběru v Říčanech, na kterém byly položeny základy herního plánu reprezentací. Dále nominovaní hráči do užšího výběru absolvují jednodenní sraz 18.11 v Říčanech, a odcestují ke dvěma utkáním do Francie do oblasti Lyonu, kde se utkají proti týmům SOG Givors a ASVEL rugby.

foto2.JPGMB